Mila Kunis Biography

Mila Kunis | Biography

23. srpna 2012 v 20:52 | Lunette

Milena Markovna "Mila" Kunis, narozená 14. srpen 1983 v Kyjevě na Ukrajině v židovské rodině, je americká herečka ukrajinského původu.
Rodiče se údajně kvůli antisemitské atmosféře v zemi, rozhodli vycestovat do Ameriky, když jí bylo sedm let. O tom, zda dostanou víza rozhodl los. První losování poslalo rodinu na úřad do Moskvy, a při druhém losování získali povolení. Pro malou Milu to ale bylo ovšem z počátku spíše peklo. Neuměla ani slovo anglicky. Ze školy se domů vracela s pláčem. ,, Představte si, že v sedmi letech oslepnete a oněmíte'' říkala v rozhovorech.
Zazářila v televizním serálu Zlatá sedmdesátá. V podmínkách o přijetí, bylo mít věk alespoň 18 let. Mila řekla producentům, že jí 8 bude, zapomněla však říct, že až za 4 roky. Dále filmy Zapomenout na Sarah Marshall, Max Payne, Kniha přežití. Nejvíce jí však zlom v kariéře vydobila Černá labuť, kde na sebe uprozornila po boku Natalie Portman. Mimo herectví se také živí dabováním animovaných postaviček. Miluje hry World of Warcraft. [osobnosti.cz]
 
 

Reklama